Burgan Bank Güldüren Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

Burgan Bank, birikimlerinizi gerçek anlama çok üst bir düzeye çıkartabilmeniz adına verimli olabilecek bir biçimde kullanmanıza da yardım edebilmek adına Güldüren Hesap adını vermekte olduğu bir mevduat hesabını oluşturmuştur.

Burgan Bank Güldüren Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

Bununla beraber söz konusu bu mevduat hesabını kullanarak gün içerisinde bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Ayrıca bakiyeniz üzerinde kalan kışı ise gecelik bir oran ile faiz alarak çok rahat bir şekilde değerlendirilebilmektedir.

Güldüren Hesap Nedir?

Güldüren Hesap, banka yönetimi tarafından kararlaştırılmış olan bir minimum tutarın bakiye biçiminde vadesiz bir hesap içerisinde tutulmakta olduğu ve kalan bakiyenin de ayrı bir vadeli hesap içerisine aktarılarak gecelik bir biçimde mevduat faizi sayesinde değerlendirilebildiği özelliklere sahip olan bir tasarruf hesabı olarak bilinmektedir. Bununla birlikte bu hesap içerisinde birikimlerinizi Türk lirası, Amerikan Doları ve Euro tarzında pek çok farklı para birimi üzerinden değerlendirme şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isterim.

Burgan Bank Güldüren Hesap Nasıl Açılır?

Bu hesaba bir Burgan Bank şubesine bizzat giderek sahip olma şansına da sahipsiniz. Bununla beraber bu hesabın açılabilmesi adına gerekli olacak belgeler nüfus cüzdanınız,  ikamet adresiniz ve iletişim adreslerinizdir. Bu noktada bir banka hesabı açılışı esnasında pek çok noktada gerekli olan standart prosedürleri uygulayarak bu bankadan bir hesap açma şansına sahip olacağınızı bilmenizi isterim.