Hakkımızda

Merhabalar, bankakredi.org olarak ziyaretçilerimize bankalar, güncel kredi avantajları, taksitlendirmeler, banka ve finans kuruluşlarına dair bilgiler, sözleşmelere dair bilgiler vermek, kredi almak, iş kurmak, ev veya araç satın almak isteyenleri bilgilendirmek ve aklınızdaki soruları gidermek için çalışıyoruz. Güncel tutmaya çalıştığımız platformumuzda, bankacılık, kredi avantajları, taksitlendirmeler ve daha birçok finans alanında makaleler okuyabilir, fikirlerinizi iletişim sekmemizden veya yorumlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bankakredi.org, dört kişilik alanında uzman bir ekibin çalışmalarıyla ortaya çıkan bir web sitesidir. Finans alanında uzman üç çalışanımız ve sitemizi daima güncel tutan editörümüzle, web sitemizi her geçen gün büyütmekteyiz. Finans alanında en doğru ve güncel bilgileri, siz değerli okuyucularımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Bu alanda, özellikle de krediler alanında önemli bir güven eksikliği olduğunu farkeden ekibimiz, birkaç ay öncesinde web sitemizi oluşturmak için çalışmalara başlamış, kısa sürede web sitemizin temellerini atmışlar ve yayına başlamışlardır. Uzman ekibimiz, yakında eklenecek olan Soru&Cevap kısmıyla da sizlerden gelen soruları yanıtlayacaklar ve aklınızdaki soruları ve şüpheleri gidermeye çalışacaklardır.

Bankakredi.org olarak, hedef kitlemiz, bankalardan konut, araç, yatırım ve ihtiyaç kredisi almayı düşünen, faiz oranları, taksit seçenekleri vesair konularda aklında sorular olan insanlardır. Bu insanların uzman bir ekibin desteğine ihtiyaçları olduğu aşikardır. Zira finans dünyası çok karmaşık terimlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu terimleri herkesin anlaması mümkün olmadığından, uzmanlara danışması gerekmektedir.

Bankakredi.org, 2021 yılında Türkiye'nin en büyük ve güvenilir, finans ve bankacılık sitelerinden birisi olmayı hedeflemektedir. Kendi alanında yüksek hedeflere ve potansiyele sahip sitemiz, elbette siz değerli okuyucularımızın da katkısıyla gelişecek ve büyüyecektir. Hiçbir kar amacı gütmeyen web sitemizde, en güncel bilgilere ve uzmanlarımıza tek tıkla ulaşabilir, aklınıza takılan soruları iletişim kısmındaki bilgilerimize ulaşarak sorabilir veya ilgili makalelere yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Editörümüz maksimum 2 gün içerisinde mailiniz üzerinden size dönüş sağlamaktadır.

Uzman ekibimizle çıktığımız bu yolda, siz değerli okurlarımızın destekleriyle, Türkiye'deki güvenilir finansal bilgilendirme sitesi açığını kapatmak ana hedefimizdir. Bu hedefe hep birlikte yürüyerek, 2021 yılında Türkiye'nin kendi alanında en popüler ilk beş web sitesinden birisi olmayı hedeflemekteyiz. Ekibimizle çok çalışarak bu hedeflerimize doğru başarıyla yürüyeceğiz. Tüm okurlarımıza ve takipçilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazlasını için Çerez Aydınlatma Metni